Toplantı Salonları

Toplantı Salonları

Aberkios

Toplantı, seminer, fuar, kongre, düğün organizasyonları ve araç lansmanları başta olmak üzere birçok organizasyona ev sahipliği yapacak 1.500 kişilik, bölgede ilk kolonsuz kongre merkezi. 5.5m. tavan yüksekliğine, 1425 m2 alana sahiptir.

Kivatos

Sinemalar, tiyatro gösterileri, seminerler, sergiler için 200 kişiyi karşılayabilen bu salon, 5.5m. tavan yüksekliğine ve 100 m2 alana sahiptir.

Toros 1

Kongreler, düğünler, gösteriler, öğle ve akşam yemekleri, kokteyller ve sergiler için 600 kişiye hizmet veren bu salon, -1. katta bulunmaktadır. Salonun tavan yüksekliği 3.3 m. olup, 330m2 alana sahiptir.

Toros 2

Kongreler, düğünler, gösteriler, öğle ve akşam yemekleri, kokteyller ve sergiler için 150 kişiye hizmet veren bu salon, -1. katta bulunmaktadır. Salonun tavan yüksekliği 3.3m. olup, 147 m2 alana sahiptir”

Bilgi 1

Sinemalar, tiyatro gösterileri, seminerler, sergiler için 60 kişiyi karşılayabilen bu salon -1. Katta olup, 3.3m. tavan yüksekliğine ve 56 m2 alana sahiptir.

Bilgi 2

Sinemalar, tiyatro gösterileri, seminerler, sergiler için 70 kişiyi karşılayabilen bu salon -1. Katta olup, 3.3m tavan yüksekliğine, 63 m2 alana sahiptir.

Motif

Lobby’de bulunan salonumuz üç ayrı bölümden oluşmaktadır. Motif salonu gerektiğinde iki ayrı bölüme ayrılabilmektedir.Her bir bölüm eğitim ve seminerler için uygun olup, tüm bölümler açıldığında 350 kişiye hizmet verebilmektedir 3.3m. tavan yüksekliğine ve 56 m2 alana sahiptir.

Derman

-2.katta yer almakta olup sergi ve toplantı organizasyonları için uygun bir konuma sahiptir. 3.3m. tavan yüksekliği, 80m2 alana sahiptir.

Kokteyller

Sandıklı Thermal Park Resort Spa & Convention Center'da her detay düşünülerek hazırlanmış olan salon, kokteyl alanı özel günlerinize eşlik edecektir.

Yemek Organizasyonu

Düğün, davet, nişan, kına gecesi ve nikah organizasyonlarınız için 10 kişiden 1500 kişiye kadar eşsiz menüler ile yemek davetleri verebilirsiniz.

Düğün & Nişan & Organizasyon

Doğanın ve yeşilin tam ortasında benzersiz konsept ve mükemmel hizmet ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Sandıklı Thermal Park Resort Spa & Convention Center'da her detay düşünülerek hazırlanmış olan salon, kokteyl alanı, açık alanda havuz başı, teras ve bahçeler bulunmaktadır. Düğün, davet, nişan, kına gecesi ve nikah organizasyonlarınız için 10 kişiden 1500 kişiye kadar eşsiz menüler ile yemek davetleri verebilirsiniz

Bize Whatsapptan Ulasin
Bize Whatsapptan Ulasin