Restaurant & Bar

Restaurant & Bar

Side Restaurant

Her gün müşterilerimizin damak tatlarına hitap eden Side Restaurant siz değerli misafirlerimize hizmet vermek için hazır.

Aspendos Restaurant

Aspendos Restaurantta her gün farklı lezzetleri deneyimleyebilir, tatilinizin keyfini sürebilirsiniz..

Perge Restaurant

Perge Restoraurant ile yöresel Türk mutfağının eşsiz lezzetini deneyimleyebilirsiniz

Teras Restaurant

Her gün müşterilerimizin damak tatlarına hitap eden Teras Restaurant siz değerli misafirlerimize hizmet vermek için hazır.

Perge A la carte

Farklı damak tatlarına hitap eden A’la Carte restoranımız özel günlerinizde 20 kişilik kontenjanıyla sizi ağırlamaya hazır..

Side A la carte

Farklı damak tatlarına hitap eden A’la Carte restoranımız özel günlerinizde 20 kişilik kontenjanıyla sizi ağırlamaya hazır..

Keyif Bar

Keyif Bar, misafirlerimizin sevdikleriyle beraber bol bol gülümseyebileceği, keyifli sohbet edebileceği ve eğlenebileceği bir ortam olarak dizayn edilmiştir. Bu bölümde kütüphane bölümümüzden ücretsiz olarak yararlanabilir ve saat 08.00-00.00 arası Çay, Nescafe, Açık su, Hazır Meyve Suları self servis hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ehl-i Keyif Bar

Sinemalar, tiyatro gösterileri, seminerler, sergiler için 70 kişiyi karşılayabilen bu salon -1. Katta olup, 3.3m tavan yüksekliğine, 63 m2 alana sahiptir.

Garden Havuz Bar

Garden Havuz Bar ,SPA katında bahçeye açılan bölümde ve 11:00-18:00 arasında hizmet vermektedir. Bu alandan aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Lobby - Teras

Lobby Teras bölümümüzde her gün 16:00-17:00 arasında Coffe Break verilmektedir. Ayrıca Lig maçlarını bu bölümde keyifli bir şekilde seyredebilirsiniz.


QR Kod Menü

Bize Whatsapptan Ulasin
Bize Whatsapptan Ulasin